NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem, który dostarcza Klientom usługi prawne na najwyższym poziomie. Nasza Kancelaria współpracuje z prawnikami z Warszawy, Krakowa oraz Katowic co pozwala nam na prowadzenie obsługi prawnej naszych klientów na terenie całej centralnej i południowej Polski.

Daria Ozga-Kurdziel - Radca Prawny

absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

W 2012 r. ukończyła studia podyplomowe w zakresie Wyceny i Gospodarki Nieruchomości na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 2015 r. uczestnik studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie kierunek: doradca podatkowy. Od roku 2012 członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie najpierw jako aplikant radcowski, a następnie jako Radca Prawny.

Posiada za sobą kilkuletnie doświadczenie pracując w Kancelarii Radcy Prawnego, a także w dziale prawnym dużej spółki prawa handlowego. Biegle włada językiem angielskim.

 

 

Anna Tarwacka - Prawnik

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również na Uniwersytecie Warszawskim studia podyplomowe w zakresie prawa własności intelektualnej oraz prawnego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Specjalizuje się w prawie spółek, posiada także doświadczenie w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego. Posiada doświadczenie w zakresie ogłaszania upadłości, zgłaszania upadłości w postępowaniu upadłościowym.  Świadczy również obsługę korporacyjną na rzecz spółek oraz jej organów. Ponadto specjalizuje się w prawie cywilnym, a także w sporządzaniu umów z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych. Posiada doświadczenie w windykacji wierzytelności z uwzględnieniem zarządzania portfelem wierzytelności, poczynając od analizy kondycji finansowej dłużnika, mediacji, postępowań sądowych, kończąc na postępowaniach egzekucyjnych.

 

Profesjonalizm, skuteczność działania, sukces.